Kalorifer PTC-808 – ISKRA

22.99 
S'ka sasi

• Tensioni: 220V-240V~50/60Hz
• Fuqia: 1500W

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042562092

Përshkrimi

• Tensioni: 220V-240V~50/60Hz
• Fuqia: 1500W
• 2 fuqi të ngrohjes:
– fuqia 1: 750W
– fuqia 2: 1500W
• 3 funksione të fryrjes: ftohtë, ngrohtë, nxehtë
• Ruajtje automatike e nxehtësisë
• Mbrojtja nga mbinxehja
• Mbrojtje nga rrëzimi
• Termostat
• Indikator i gjendjes
• PTC element nxehës (qeramike)
• Doreza për bartje
• Dimensionet e kutisë (në mm):
185 (GJ) x 145 (GJ) x 240 (L)

Brendi

ISKRA