Kanal me ndarje për organizim – FAR KABLO

1.70 5.90 
Ka sasi

Materiali: PVC
Gjatësia: 2m

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: N/A

Përshkrimi

Materiali: PVC
Gjatësia: 2m

Informacion shtesë

Dimensionet

25×40, 25×60, 40×40, 40×60, 40×80, 60×60, 60×80

Brendi

Far kablo