Kanal plastike 100×60 – ERAPLAST

4.90 
Ka sasi

Materiali: PVC
Gjatësia: 2m

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 120142

Përshkrimi

Materiali: PVC
Gjatësia: 2m

Brendi

Eraplast