Kanister për naft 20 L – Nakayama

27.00 
S'ka sasi

Kapaciteti Lt : 20
Ideale për transport të sigurt dhe ruajtje të karburantit

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: FT2000
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Kapaciteti Lt : 20
Ideale për transport të sigurt dhe ruajtje të karburantit

Brendi

Nakayama