Kapelë CAMO – NEO TOOLS

9.00 
Ka sasi

Materiali:
60% pambuk
40% polister
Pesha: 255 g/m2

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).

Përshkrimi

Materiali:
60% pambuk
40% polister
Pesha: 255 g/m2

Kapelë Camo dizajnuar në Poloni nga teknologë të veshjeve NEO me çdo detaj dhe stil. Kapaku i dalluar nga një prerje moderne dhe një model unik. Cilësia e kapelës është e shkëlqyeshme.

Brendi

Neo Tools