Kapelë pune PREMIUM – NEO TOOLS

7.90 
Ka sasi

Materiali: Pambuk 100%
Madhësia: Universale

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).

Përshkrimi

Materiali: Pambuk 100%
Madhësia: Universale

Brendi

Neo Tools