Kaqavida set me bit 32 cop – GRAPHITE

13.00 
S'ka sasi

Seti më e popullarizuar e GRAPHITE , në kuti të vogël dhe kompakte 32 copë

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 56H608

Përshkrimi

Seti më e popullarizuar e GRAPHITE , në kuti të vogël dhe kompakte 32 copë . Ideale për të gjithë punën e asamblesë

Brendi

Graphite