Karrike kampingu – NEO TOOLS

14.99 
Ka sasi

Pesha: 1.8 kg
Pesha mbajtëse: 120 kg
Dimensionet: Lartësia 79 cm, Gjerësia 79 cm, Thellësia 45 cm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 63-157
Kategoria:

Përshkrimi

Pesha: 1.8 kg
Pesha mbajtëse: 120 kg
Dimensionet: Lartësia 79 cm, Gjerësia 79 cm, Thellësia 45 cm

Brendi

Neo Tools