Kasetë pvc – RBM

31.99 
Ka sasi

Dimensionet: 314x280mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 13313000

Përshkrimi

Dimensionet: 14x280x90mm

Brendi

RBM