Këllëf rezistuës ndaj ujit – NEO TOOLS

10.00 
Ka sasi

Dimesionet: 19.5 x 11 cm
Rezistent ndaj ujit: IPX8
Dimesionet për smartphone(max): 6.2″

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).

Përshkrimi

Materiali: PVC/ABS
Dimesionet: 19.5 x 11 cm
Pesha: 80 g
Rezistent ndaj ujit: IPX8
Dimesionet për smartphone(max): 6.2″

Brendi

Neo Tools