Këpuca pune INDIANA

S'ka sasi

Kepuca pune INDIANA:

Nr: 39 , 40 ,41 , 42

Materiali: Lekurë SUEDE

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: N/A

Përshkrimi

Këpuca pune INDIANA

Nr: 39 , 40 ,41 , 42

Informacion shtesë

Numëri

39, 40, 41, 42

Brendi

Bormann