Këpuca pune O2 – NEO TOOLS

25.00 
Ka sasi

Rezistencë ndaj rrëshqitjes
Sistemin thithës të goditjeve
Rezistente ndaj konsumimit të vajrave
Shtrojë anti-elektrostatike
Nr: 40, 41 , 42 , 43 , 44 , 45 , 46

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).

Përshkrimi

Këpucët profesionale NEO të bëra prej lëkure lëkure O2 SRC mbrojnë këmbën kundër të ftohtit, dhe ujitë. Këpucët kanë një fund të brendshëm rrjetë dhe elementë reflektues duke siguruar një shikueshmëri më të mirë për përdoruesin. Këpucët janë të rehatshme dhe të qëndrueshme .

Informacion shtesë

Numëri

40, 41, 42, 43, 44, 45, 46

Brendi

Neo Tools