Këpuca pune S1P SRC – NEO TOOLS

49.99 
Ka sasi

Rezistencë ndaj rrëshqitjes
Sistemin thithës të goditjeve
Rezistente ndaj konsumimit të vajrave
Shtrojë anti-elektrostatike
Nr: 42, 43, 44, 45

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).

Përshkrimi

Këpucë pune S1P SRC , shtresë e mesme kevlar, sipërm i bërë nga pëlhura, shtresë bi-material e bërë nga EVA dhe gome, kupë e përbërë e gishtit, shtrojë kevlar rezistente ndaj shpimit, këpucë e prodhuar sipas S1P SRC (SRC – rezistencë ndaj rrëshqitjes në qeramikë dysheme të mbuluara me tretësirë ​​të dodecilsulfatit të natriumit (SLS) dhe dysheme çeliku të mbuluara me glicerol), taban anti metal, kundër rrëshqitje me sistem thithës të goditjeve, rezistent ndaj konsumimit, vajit, benzinës dhe tretësve të tjerë organikë.
Nr: 42, 43, 44, 45

Informacion shtesë

Numëri

40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47

Brendi

Neo Tools