Këpuca pune të gjata S3 SRC – NEO TOOLS

39.00 
Ka sasi

Nr: 40 , 41 , 42 , 43 , 44 , 45 , 46

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).

Përshkrimi

Materiali: Lekurë
Mbrojtëse plastike
Nr: 40 , 41 , 42 , 43 , 44 , 45 , 46

Informacion shtesë

Numëri

40, 41, 42, 43, 44, 45, 46

Brendi

Neo Tools