Kepucë pune S1 – Bormann

S'ka sasi

Materiali: Lëkurë SPLIT
Nuk rrëshqet
Antistatike
Antivibrim

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).

Përshkrim

Kepucë pune S1 – Bormann

Informacion shtesë

Numëri

40, 41, 42, 43, 46

Brendi

Bormann