Klimë mobile ISKRA YS-06

95.00 
S'ka sasi

Fuqia: 60W
Tensioni: 220V-240V~50/60Hz

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042564850
Etiketimet: ,

Përshkrimi

Fuqia: 60W
Tensioni: 220V-240V~50/60Hz
Ujë dhe akull për ftohje dhe lëgësht. e ajrit
Ajër i pastër pa ndotje
3 shpejtësi në ventilator: e ulët/e mesme/ e lartë
Vrima animi me 3 mënyra të ndryshme
Funksioni i animit
10l. enë për ujë
Harxh. i ujit: 0,7l – 1,3l/h
Indikacioni i nivelit të ujit
2x patronë
Rrotëza për lëvizje më të letë
Telekomandë
Orë 7,5 orëshe
Dimensionet e kutisë (në mm): 430 (GJ) x 330 (GJ) x 680 (L)
Neto pesha: 6,0 kg
Bruto pesha: 7,2 kg

Brendi

ISKRA