Kolicë batëse deri 250Kg – Bormann

79.99 
S'ka sasi

Pesha mbajtëse (max): 250 Kg

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: BWB3000
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Pesha mbajtëse (max): 250 Kg
Materiali: Metal

Brendi

Bormann