Kolicë dore, 2 rrota – Neo Tools

49.00 
Ka sasi

Karrocë e palosshëme NEO Tools ka një madhësi platforme prej 385 x 275 mm.

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 84-400
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Karrocë e palosshëme NEO Tools ka një madhësi platforme prej 385 x 275 mm. Kjo është një karrocë universale me dy rrota, me të cilën mund të transportoni lehtësisht sende falë një platforme të qëndrueshme, alumini me një kapacitet ngritës deri në 90 kg. Kablloja e sigurisë rrit sigurinë operacionale. Lëvizja e qetë sigurohet nga rrotat në kushineta.

Falë dorezës teleskopike me fiksim të lartësisë në 2 dispozita karroca është e përshtatshme për çdo përdorues. Doreza e profilizuar rrit rehatinë e funksionimit. Përforcimi i elementeve plastikë eliminon paqëndrueshmërinë e lëvizjes gjatë transportimit të ngarkesave të rënda. Kur paloset, karroca merr pak hapësirë ​​- ruajtje e përshtatshme.

Brendi

Neo Tools