Komodin 35x35cm Asya

79.00 
Ka sasi

Trupi dhe mbulesa Mdflam

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 500512

Përshkrimi

Trupi dhe mbulesa Mdflam

Brendi

Teko Plus