Komodin banjo 80 cm Arya – TEKO PLUS

199.00 
Ka sasi

Lavaman qeramike countertop, Trupi dhe Mbulesa Mdflam
Dimensioni: 80 cm
Ngjyra: E bardhë

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 500514

Përshkrimi

Lavaman qeramike countertop, Trupi dhe Mbulesa Mdflam
Dimensioni: 80 cm
Ngjyra: E bardhë

Brendi

Teko Plus