Komodin banjo Frame – TEKO PLUS

229.00 249.99 
Ka sasi

Lavaman qeramike countertop, Trupi dhe Mbulesa Mdflam me ngjyra, Regjistrimi i brendshëm i përparmë: MDF
Dimensioni: 65 – 80 cm.
Ngjyra: E bardhë

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: N/A

Përshkrimi

Lavaman qeramike countertop, Trupi dhe Mbulesa Mdflam me ngjyra, Regjistrimi i brendshëm i përparmë: MDF
Dimensioni: 65 – 80 cm.

Informacion shtesë

Dimensionet

65cm, 80cm

Brendi

Teko Plus