Kompresor – 1.5 HP, 6 L

129.00 
S'ka sasi

Kapaciteti i rezervuarit: 6 l
Fuqia: 1.5hp

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: MY1100
Etiketimet:

Përshkrimi

Të dhënat teknike

Kapaciteti i rezervuarit: 6 l
Fuqia: 1.5hp
Zhvendosja e ajrit: 180L/min
Presioni i punës: 8bar/ 116Psi

Brendi

Bormann