Kompresor, 4 HP – 300 l

890.00 
S'ka sasi

Fuqia: 4 HP
Kapaciteti: 300 l
Zhvendosja e ajrit: 450l/min

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: MY4000

Përshkrimi

Fuqia: 4 HP
Kapaciteti: 300 l
Zhvendosja e ajrit: 450l/min
Voltazhi: 380 V
Presioni: 8bar / 116 Psi
Shpejtësia pa ngarkesë: 1030rpm

Brendi

Bormann