Kompresor 50L – ISKRA

145.00 
S'ka sasi

Fuqia: 1500W
Kapaciteti: 50L
Presioni (max): 8 bar
Konsumi i ajrit: 210 l/min

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042569923

Përshkrimi

Fuqia: 1500W
Tensioni: 230V ~ 50 Hz
Kapaciteti: 50L
Presioni (max): 8 bar
Konsumi i ajrit: 210 l/min

Brendi

ISKRA