Kompresor Ajri DIY

129.00 
S'ka sasi

Fuqia: 2 HP
Kapaciteti: 50 l

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: MY2050

Përshkrim

Fuqia: 2 HP
Kapaciteti: 50 l

Brendi

Bormann