Kompresor BC1100 – ISKRA

65.00 
S'ka sasi

Fuqia: 1100W
Shpejtësia e pompës: 3550 min-1
Presioni (max): 8 bar
Konsumi i ajrit: 180 l/min

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 3830042569879

Përshkrimi

Fuqia: 1100W
Tensioni: 220-240V ~ 50 Hz
Shpejtësia e pompës: 3550 min-1
Presioni (max): 8 bar
Konsumi i ajrit: 180 l/min
Pesha: 6.3 kg

Brendi

ISKRA