Kompresor dore Energy+,18V, pa bateri – GRAPHITE

37.00 
S'ka sasi

Tensioni: 18V
Presioni max: 7 bar / 100 psi

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 58G041

Përshkrimi

Tensioni: 18V
Presioni max: 7 bar / 100 psi

Brendi

Graphite