Korniz horizontal – MONTE

0.20 1.49 
Ka sasi

Korniza horizontale:
2M, 3M, 4M, 5M

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: N/A
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Korniza horizontale:
2M, 3M, 4M, 5M
Materiali: Plastik

Informacion shtesë

Modulet

1M, 2M, 3M, 4M, 5M

Brendi

Mono Electric