Kositëse bari elektrike 1300W – Nakayama

69.00 
S'ka sasi

Fuqia: 1300W
Gjatësia e prerjës: 25/40/55/
Pozicionet e prerjës: 3
Gjerësia e prerjës: 32cm

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: EM3200
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Fuqia: 1300W
Gjatësia e prerjës: 25/40/55/
Pozicionet e prerjës: 3
Gjerësia e prerjës: 32cm
Shporta: 30L
Pesha: 7.9Kg

Brendi

Nakayama