Kositëse bari elektrike 1600W – Nakayama

99.00 
S'ka sasi

Fuqia: 1600W
Gjerësia e punës: 40cm
Bagazhi: 40Lt
Rregullimi i centralizuar i lartësisë së prerjes 25 deri në 65 mm

S'ka sasi
Shtoje tek lista e dëshirave1 person e kan produkt i favorizuar!
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: EM4000
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Fuqia: 1600W
Gjerësia e punës: 40cm
Bagazhi: 40Lt
Rregullimi i centralizuar i lartësisë së prerjes 25 deri në 65 mm

Brendi

Nakayama