Kositëse kopshti 1400W – VERTO

99.99 
Ka sasi

Fuqia: 1400 W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Gjerësia e prerjes: 32 cm
Lartësia e prerjes: 20/35/50 mm
Rrotullimet për min: 3800 rpm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 52G576
Kategoritë: , ,

Përshkrimi

Lloji kositës: rrotullues
Lloji i furnizimit: elektrike
Fuqia: 1400 W
Tensioni: 230V ~ 50Hz
Gjerësia e prerjes: 32 cm
Lartësia e prerjes: 20/35/50 mm
Rrotullimet për min: 3800 rpm
Kapaciteti i shportës: 30 l
Pesha: 8.1 kg

Brendi

Verto