Kositëse më benzinë 2.2 KW – GRAPHITE

369.99 
Ka sasi

Kapaciteti i motorit: 139 cm3 (3HP)
Fuqia: 2,2 kW
Shpejtësia e boshtit: 2850 rpm
Stili i drejtimit: vetëlëvizës
Gjerësia e prerjes: 460 mm

Ka sasi
Shtoje tek lista e dëshirave1 person e kan produkt i favorizuar!
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 52G671

Përshkrimi

Kapaciteti i motorit: 139 cm3 (3HP)
Fuqia: 2,2 kW
Shpejtësia e boshtit: 2850 rpm
Stili i drejtimit: vetëlëvizës
Lartësia e rregullueshme e prerjes: 25–65 mm
Gjerësia e prerjes: 460 mm
Vëllimi i shportës së barit: 55 l

Brendi

Graphite