Kthes CU 3/4×90 – RBM

8.99 
S'ka sasi

Montim rrotullues i lakuar.
FF UNI-EN-ISO 228 lidhje filetore.

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 31740510

Përshkrimi

Montim rrotullues i lakuar.
FF UNI-EN-ISO 228 lidhje filetore.

Brendi

RBM