Kuti elektrike – MONO

0.25 0.60 
Ka sasi

Kuti:
2M, 3M, 4M, 7M
Materiali: Plastik

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: N/A
Kategoritë: ,

Përshkrim

Kuti:
2M, 3M, 4M, 7M
Materiali: Plastik

Informacion shtesë

Modulet

2M, 3M, 4M, 7M

Brendi

Mono Electric