Kuti modular 200 për vegla pune – NEO TOOLS

39.00 
S'ka sasi

Dimenzionet: 58.5 x 38.5 x 19 cm

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 84-255

Përshkrim

Dimenzionet: 58.5 x 38.5 x 19 cm
Pesha mbajtëse(max): 50Kg
Materiali: Plastik

Brendi

Neo Tools