Kuti modular për vegla pune – NEO TOOLS

25.00  19.99 
Ka sasi

Dimenzionet: 58 x 36 x 24 cm

Koha para përfundimit të zbritjes

d
:
h
:
m
:
s

Remains until the end of the offer

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 84-267

Përshkrimi

Dimenzionet: 58 x 36 x 24 cm
Materiali: Plastik

Brendi

Neo Tools