Kuti për vegla pune 12″ – TOPEX

4.99 
Ka sasi

Dimenzionet: 29 x 14 x 12 cm
Lartësia maksimale e punës: 15 cm
Materiali: Plastik

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 79R120

Përshkrimi

Dimenzionet: 29 x 14 x 12 cm
Lartësia maksimale e punës: 15 cm
Materiali: Plastik

Brendi

Topex