Kuti për vegla pune 16″ – TOPEX

7.00 
Ka sasi

Dimesionet: 38 x 17 x 17 cm
Materiali: Plastik

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 79R124

Përshkrimi

Kutia e mjeteve TOPEX është e lehtë dhe e përshtatshme e bërë prej plastike të fortë. Ka 2 organizues të përshtatshëm për ruajtjen e sendeve të vogla dhe dorezë praktike për bartje. Marka TOPEX është e orientuar drejt entuziastëve të DIY.

Brendi

Topex