Kuti për vegla pune 18″ – NEO TOOLS

19.00 
Ka sasi

Dimenzionet: 54.7 x 27.1 x 27.8 cm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 84-102

Përshkrim

Dimenzionet: 54.7 x 27.1 x 27.8 cm
Materiali: Plastik

Brendi

Neo Tools