Kuti për vegla pune 18″ – TOPEX

10.00 
Ka sasi

Dimenzionet: 44 x 22 x 18 cm
Lartësia maksimale e punës: 22 cm
Materiali: Plastik

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 79R125

Përshkrimi

Kutia e mjeteve TOPEX është e lehtë dhe e përshtatshme e bërë prej plastike të fortë. Ka 2 organizues të përshtatshëm për ruajtjen e sendeve të vogla dhe dorezë praktike për bartje. Marka TOPEX është e orientuar drejt entuziastëve të DIY.

Brendi

Topex