Kuti shprendarëse – ERAPLAST

0.65 2.20 
Ka sasi

Materiali: PVC
Dimensionet: 10×10 / 12×12 / 15×15 / 20×20 cm

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: N/A
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Materiali: PVC
Dimensionet: 10×10 / 12×12 / 15×15 / 20×20 cm

Informacion shtesë

Dimensionet

10×10, 12×12, 15×15, 20×20

Brendi

Eraplast