Lambë dore TEDI LED 3W+3W – STRÜHM

6.90 
S'ka sasi

Fuqia: 3W + 3W
Temp. dritës: 6500K
Shkëlqimi: 90lm / 120lm

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: STR03935
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 3W + 3W
Tensioni: DC 5V
Niveli mbrojtës: IP20
Temp. dritës: 6500K
Shkëlqimi: 90lm / 120lm

Brendi

Strϋhm