Lambë tavoline EMO E14 – STRÜHM

S'ka sasi

Tensioni: 220-240V ~ 50/60Hz
Fuqia: 40W (max)

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: N/A
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Tensioni: 220-240V ~ 50/60Hz
Fuqia: 40W (max)
Niveli mbrojtës: IP20
Diemsionet: 265x180x180 mm

Informacion shtesë

Ngjyra

Bardhë, Kuqe, Verdhë, Zezë

Brendi

Strϋhm