Lambë tavoline KATI E27 – STRÜHM

14.90 
Ka sasi

Tensioni: 220-240V ~ 50/60Hz
Fuqia: 15W (max)

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: N/A
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Tensioni: 220-240V ~ 50/60Hz
Fuqia: 15W (max)
Niveli mbrojtës: IP20
Diemsionet: 395x150x150 mm

Informacion shtesë

Ngjyra

Bardhë, Gjelbërt, Kaltërt, Kuqe

Brendi

Strϋhm