Lambë tavoline MILA LED 3W GROS – STRÜHM

14.90 
Ka sasi

Fuqia: 40W (max)
Tensioni: 220-240V 50~60Hz
Niveli mbrojtës: IP20
Dimensionet: 280x120x120mm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: STR03885
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 40W (max)
Tensioni: 220-240V 50~60Hz
Niveli mbrojtës: IP20
Dimensionet: 280x120x120mm

Brendi

Strϋhm