Lambë tavoline MILA LED – STRÜHM

14.90 
Ka sasi

Fuqia: 3W
Temp. dritës: 3000k
Shkëlqimi: 200 lm

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: STR03886
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 3W
Tensioni: DC 1,5 V 3 x AA
Temp. dritës: 3000k
Shkëlqimi: 200 lm

Brendi

Strϋhm