Lambë tavoline RUBIK 47 E14 – STRÜHM

22.90 
Ka sasi

Tensioni: 220-240V ~ 50/60Hz
Fuqia: 25W (max)
Niveli mbrojtës: IP20

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: STR03573
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Tensioni: 220-240V ~ 50/60Hz
Fuqia: 25W (max)
Niveli mbrojtës: IP20
Diemsionet: 470x140x140 mm

Brendi

Strϋhm