Lambë tavoline ZYTA E14 – STRÜHM

11.90 
S'ka sasi

Fuqia: 25W (max)
Tensioni: 220-240V 50~60Hz

S'ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: STR03202
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 25W (max)
Tensioni: 220-240V 50~60Hz
Niveli mbrojtës: IP20
Dimensionet: 180x110x110mm

Brendi

Strϋhm