Led panel amstrongu 59×59 – MONO

31.99 
Ka sasi

Fuqia: 36W
Temp dritës: 6500K
Tensioni: 220V

Ka sasi
  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: 110-366060-651
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 36W
Temp dritës: 6500K
Tensioni: 220V

Brendi

Mono Electric