Led poq E27 – MONO

1.40 1.99 
Ka sasi

Fuqia: 5W, 8W, 9.5W, 11W
Temp dritës: 3000K, 4000K, 6500K
Tensioni: 220V
Tipi: E27

  • Dërgesa 24-48 orë në Kosovë
  • Transporti falas për porosi mbi 50€
  • Produkte origjinale dhe më garancion nga prodhuesi.
  • Kthimi i produkteve brënda 48 ore (sipas rregullorës së brendshme).
Kodi: N/A
Kategoritë: ,

Përshkrimi

Fuqia: 5W, 8W, 9.5W, 11W
Temp dritës: 3000K, 4000K, 6500K
Tensioni: 220V
Tipi: E27

Informacion shtesë

Fuqia

11W, 5W, 7W, 8W, 9.5W

Temp. e drtiës

3000k, 4000k, 6500k

Brendi

Mono Electric